KONST / Litografier / Färglitografi 14088046
nr 1408 8046
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/210, daterad 1975. Motivet: 45x53, yttermått inklusive ram: 58x65
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:28:23
17/7 10:39:11
100 kr
19/7 17:23:19